9 listopada 2016

Skup Aut

Chcesz sprzedać swój samochód korzystnie?

Zadzwoń pod numer 664 131 181 7 dni w tygodniu

Skupujemy Samochody!!!

Osobowe, dostawcze, ciężarowe wszystkie marki i modele w każdym stanie technicznym jak i wizualnym. Interesują nas samochody z każdego rocznika, zarówno nowe jak i starsze. W stanie technicznym bardzo dobrym, dobrym lub do naprawy. Zarejestrowane w kraju lub za granicą.

Z naszej strony oferujemy:

  • Wypłatę gotówki od ręki
  • Rzetelną wycenę pojazdu
  • Miłą i fachową obsługę popartą długoletnim doświadczeniem
  • Zapewniamy wszelkie dokumenty związane z wyrejestrowaniem pojazdu
  • Dojazd do klienta
Tylko u nas!!!
otrzymasz pełną kwotę za samochód w gotówce od ręki.

Motoma - skup aut Wroclaw

Płacimy więcej:

  • za samochody zadbane
  • za samochody krajowe
  • po pierwszym lub drugim właścicielu
  • za samochody z książką serwisową
  • za samchody pozostawione u nas w rozliczeniu

 

Każdy pojazd wyceniany jest indywidualnie.
Wyślij formularz wyceny, sms-a, mail lub poprostu zadzwoń 664-131-181

Skup Aut

Skup Aut

Prowadzimy skup aut różnego typu. Skupujemy pojazdy osobowe, dostawcze, jak też ciężarowe, niezależnie od marki, modelu, rocznika oraz stanu technicznego. Jeśli interesuje Cię skup samochodów za gotówkę, to nie mogłeś lepiej trafić. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby z Wrocławia, Legnicy, Jeleniej Góry, Świdnicy, jak również innych miejscowości.

czytaj więcej

Komis

Komis

Masz problem ze sprzedażą swojego pojazdu? Brak Ci czasu, nie wiesz, od czego zacząć, a może po prostu masz ważniejsze sprawy na głowie? Skorzystaj z usług naszego wrocławskiego autokomisu, by wkrótce cieszyć się szybko sprzedanym autem! Rozreklamujemy Twój samochód i skutecznie znajdziemy nowego nabywcę. Zapraszamy do komisu samochodowego MOTOMA!

czytaj więcej

Pożyczki

Pożyczki

Jeśli jesteś właścicielem auta, bądź innego pojazdu mechanicznego i potrzebujesz gotówki, nie czekaj dłużej, tylko zgłoś się do nas! Oferujemy szybkie pożyczki pod zastaw samochodów, które udzielamy od ręki na długi, jak też krótki termin. Zapraszamy do kontaktu lub wizyty w siedzibie firmy mieszczącej się przy ulicy Pełczyńskiej 113 we Wrocławiu.

czytaj więcej

Wycena

Wycena

Zależy Ci na szybkiej sprzedaży auta? Potrzebujesz gotówki i nie chcesz tracić czasu? Zgłoś swój pojazd do wyceny w skupie aut MOTOMA we Wrocławiu. Wystarczy, że wypełnisz formularz, dokładnie opiszesz samochód, który chcesz sprzedać, a my zajmiemy się resztą. Usługa wyceny jest bezpłatna, dlatego nie obawiaj się, tylko skorzystaj z proponowanej oferty.

czytaj więcej

Kontakt

Kontakt

Prowadzimy skup aut, komis samochodowy, a także udzielamy pożyczek pod zastaw samochodów i przeprowadzamy profesjonalne wyceny pojazdów. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, to gorąco zachęcamy do kontaktu lub wizyty w siedzibie firmy MOTOMA mieszczącej się przy ulicy Pełczyńskiej 113 we Wrocławiu. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

czytaj więcej

Sprawdź ile warty jest Twój samochód - zapytaj o bezpłatną wycenę!

Motoma Skup Aut Wrocław
ul. Pełczyńska 113, 51-180 Wrocław
tel: (071) 734 59 34 ; kom: 664 131 181

Realizacja: StudioFRESH!

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter