9 listopada 2016

Skup Aut Wrocław

Chcesz sprzedać swój samochód korzystnie?

Zadzwoń pod numer 664 131 181 7 dni w tygodniu

Skup aut powypadkowych i uszkodzonych Wrocław

Chcesz sprzedać swój samochód korzystnie? Zadzwoń pod numer 664 131 181 – jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu. Prowadzimy skup używanych samochodów osobowych, dostawczych, a także ciężarowych. Przyjmujemy wszystkie możliwe marki oraz modele w każdym stanie technicznym czy wizualnym. Nieważne, z jakiego rocznika jest Twoje auto – skupujemy tak samo nowe, jak stare pojazdy. Stan techniczny też nie ma znaczenia – samochód może być w pełni sprawny oraz uszkodzony, zarejestrowany w Polsce bądź za granicą. Zapraszamy do skupu we Wrocławiu!

W naszym skupie aut we Wrocławiu możesz liczyć na:

 • Wypłatę gotówki od ręki
 • Rzetelną wycenę pojazdu
 • Miłą i fachową obsługę popartą długoletnim doświadczeniem
 • Zapewniamy wszelkie dokumenty związane z wyrejestrowaniem pojazdu
 • Dojazd do klienta
 • Pełną kwotę za samochód w gotówce od ręki

Motoma - skup aut Wroclaw

W skupie samochodów we Wrocławiu więcej płacimy za auta:

 • zadbane
 • zarejestrowane w Polsce
 • po pierwszym lub drugim właścicielu
 • z książką serwisową
 • pozostawione u nas w rozliczeniu

Skup samochodów za gotówkę we Wrocławiu

Wycena każdego samochodu wykonywana jest indywidualnie. Za gotówkę przyjmujemy auta powypadkowe, uszkodzone, używane – dosłownie pojazdy w każdym stanie. Od miesięcy próbujesz bezskutecznie sprzedać samochód, którym już nie jeździsz? Skontaktuj się z nami! Wyślij formularz, SMS, e-mail lub zadzwoń pod numer 664-131-181. Zapraszamy do skupu aut we Wrocławiu!

Sprawdzony skup aut używanych – Wrocław

Sprzedanie samochodu do skupu MOTOMA we Wrocławiu to doskonały sposób nie tylko na pozbycie się zbędnego auta, lecz także szybki zastrzyk gotówki. W naszej firmie gwarantujemy bowiem wypłatę pieniędzy od ręki za sprawą profesjonalnie przeprowadzoną wycenę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić indywidualne podejście, a jednocześnie w pełni rzetelną obsługę, dokładając wszelkich starań, by zaoferować Ci najkorzystniejszą cenę skupu auta. Zapraszamy do kontaktu!

Skup, a wyrejestrowanie auta we Wrocławiu

Sprzedając do skupu auto, które nie jest Ci już potrzebne, należy dopełnić wszelkich formalności związanych z jego wyrejestrowaniem. W firmie MOTOMA we Wrocławiu zapewniamy wszystkie niezbędne dokumenty, które będą Ci potrzebne do wykreślenia Twojego auta z rejestru. Dzięki współpracy z naszym skupem z łatwością wyrejestrujesz swój pojazd i sprzedasz go w atrakcyjnej cenie, bez względu na to, czy chodzi o samochód w dobrym stanie technicznym, czy uszkodzony lub powypadkowy.

Skup aut za gotówkę we Wrocławiu – dojazd do Klienta

W naszym skupie aut we Wrocławiu zależy nam na tym, by każdy Klient był w pełni usatysfakcjonowany nie tylko z zaproponowanej ceny sprzedaży samochodu, lecz także obsługi. Z tego powodu proponujemy dojazd we wskazane przez Ciebie miejsce na terenie Dolnego Śląska i nie tylko. Skorzystanie z usług skupu aut za gotówkę we Wrocławiu to zatem zarówno sposób na korzystną sprzedaż pojazdu, jak i gwarancja wygody. Skontaktuj się z nami!

Skup Aut Wrocław

Skup Aut Wrocław

Prowadzimy skup aut różnego typu. Skupujemy pojazdy osobowe, dostawcze, jak też ciężarowe, niezależnie od marki, modelu, rocznika oraz stanu technicznego. Jeśli interesuje Cię skup samochodów za gotówkę, to nie mogłeś lepiej trafić. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby z Wrocławia, Legnicy, Jeleniej Góry, Świdnicy, jak również innych miejscowości.

Skup Aut Wrocław - Czytaj Więcej

Komis

Komis

Masz problem ze sprzedażą swojego pojazdu? Brak Ci czasu, nie wiesz, od czego zacząć, a może po prostu masz ważniejsze sprawy na głowie? Skorzystaj z usług naszego wrocławskiego autokomisu, by wkrótce cieszyć się szybko sprzedanym autem! Rozreklamujemy Twój samochód i skutecznie znajdziemy nowego nabywcę. Zapraszamy do komisu samochodowego MOTOMA!

czytaj więcej

Pożyczki

Pożyczki

Jeśli jesteś właścicielem auta, bądź innego pojazdu mechanicznego i potrzebujesz gotówki, nie czekaj dłużej, tylko zgłoś się do nas! Oferujemy szybkie pożyczki pod zastaw samochodów, które udzielamy od ręki na długi, jak też krótki termin. Zapraszamy do kontaktu lub wizyty w siedzibie firmy mieszczącej się przy ulicy Pełczyńskiej 113 we Wrocławiu.

czytaj więcej

Wycena

Wycena

Zależy Ci na szybkiej sprzedaży auta? Potrzebujesz gotówki i nie chcesz tracić czasu? Zgłoś swój pojazd do wyceny w skupie aut MOTOMA we Wrocławiu. Wystarczy, że wypełnisz formularz, dokładnie opiszesz samochód, który chcesz sprzedać, a my zajmiemy się resztą. Usługa wyceny jest bezpłatna, dlatego nie obawiaj się, tylko skorzystaj z proponowanej oferty.

czytaj więcej

Kontakt

Kontakt

Prowadzimy skup aut, komis samochodowy, a także udzielamy pożyczek pod zastaw samochodów i przeprowadzamy profesjonalne wyceny pojazdów. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, to gorąco zachęcamy do kontaktu lub wizyty w siedzibie firmy MOTOMA mieszczącej się przy ulicy Pełczyńskiej 113 we Wrocławiu. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

czytaj więcej

Sprawdź ile warty jest Twój samochód - zapytaj o bezpłatną wycenę!

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter