14 października 2020

Skup aut dostawczych Wrocław

Dysponujesz używanym samochodem dostawczym lub myślisz właśnie nad wymianą floty w Twoim przedsiębiorstwie? Jeżeli nie masz pewności, która firma odpowiednio wyceni auta ciężarowe – zgłoś się do nas. W MOTOMA zapewniamy fachową, rzetelną opiekę dotyczącą wyceny i skupu samochodów dostawczych za gotówkę. Naszą ofertę kierujemy do osób indywidualnych oraz firm z Wrocławia, Legnicy, Wałbrzycha, Leszna i Jeleniej Góry.

Skorzystaj z oferty skupu aut dostawczych i zyskaj pieniądze od ręki!

Wielu handlarzy zbyt nisko wycenia trafiające do nich samochody, a przez to naraża na straty swoich Klientów. Jeżeli szukasz zaufanego komisu z rzeczoznawcami znającymi się na swojej pracy, a przede wszystkim uczciwego wobec sprzedających –  zapraszamy do naszego punktu przy ul. Pełczyńskiej we Wrocławiu. Na miejscu spotkasz rzetelnych specjalistów, którzy oszacują faktyczną wartość samochodu, jaki chcesz spieniężyć.

MOTOMA – Twój skup aut dostawczych za gotówkę we Wrocławiu

Potrzebujesz szybkiej gotówki na nowe auto? Twój dotychczasowy samochód dostawczy już Ci nie wystarcza? Odwiedź nasz skup – zyskaj szybką, korzystną wycenę. Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich Klientów z Wrocławia, ale też Legnicy, Jeleniej Góry oraz innych miast Dolnego Śląska i Wielkopolski. Masz pytania lub chcesz umówić konkretny termin? Zadzwoń – czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18 oraz w soboty od 10 do 16. Zapraszamy serdecznie!

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter