O nas

o nas

Komis samochodowy, skup i bezpłatna wycena aut – Wrocław i okolice

Rynek samochodów używanych to niezwykle dynamiczna branża, w której bardzo ciężko odnaleźć się osobie niezwiązanej z nim zawodowo. Jeśli nie jesteś pewien, czy wycena Twojego auta została przeprowadzona w prawidłowy sposób bądź masz wątpliwości odnośnie do autokomisu, z którego usług planujesz skorzystać – zgłoś się do nas, a otoczymy Cię kompleksową opieką.

p45
pngwing.com (1)

zamiana auta z dopłatą lub bez

Zamień auto na inne!

Znudziła Ci się jazda Twoim starym samochodem? A może potrzebujesz innego mniejszego lub większego auta? Świetnie trafiłęś! Przyjmiemy w rozliczeniu Twoje stare auto – z możliwością dopłaty w obie strony lub bez. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły lub zapoznaj się z ofertą aut na zamianę!

nasza oferta

Skup aut i autokomis na całym Dolnym Śląsku

Proponujemy szeroki zakres usług komisu samochodowego, a także skupu aut w różnym stanie wraz z ich rzetelną wyceną. Ponadto oferujemy pożyczki pod zastaw samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Potrzebujesz dodatkowego zastrzyku gotówki, jesteś zainteresowany profesjonalną wyceną swojego samochodu, a może szukasz zaufanego komisu samochodowego na Dolnym Śląsku? Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego skupu aut we Wrocławiu. Zapraszamy!

p8
p6

Wrocław, Legnica, Świdnica, Jelenia Góra

Skup aut za gotówkę

Prowadzimy skup aut używanych za gotówkę, komis samochodowy, a także proponujemy bezpłatne wyceny aut. Takie połączenie pozwala nam działać w sposób szybki i skuteczny. Jeśli zależy Ci na czasie, MOTOMA to miejsce, do którego powinieneś się udać. Co więcej, zajmujemy się również udzielaniem pożyczek pod zastaw samochodów – przyjdź lub skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci pełną ofertę.