25 lipca 2016

Kontakt

  Imię (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Zapraszamy do naszej siedziby:
  MOTOMA
  ul. Pełczyńska 113
  51-180 Wrocław
  w godzinach:
  pon-pt: 10-18
  sob: 10-16

  Kontakt telefoniczny 7 dni w tygodniu od 8 do 22 pod numerem
  664 131 181 lub 692 359 110

   

  Gdzie jesteśmy

  Skup Aut Wrocław

  Skup Aut Wrocław

  Prowadzimy skup aut różnego typu. Skupujemy pojazdy osobowe, dostawcze, jak też ciężarowe, niezależnie od marki, modelu, rocznika oraz stanu technicznego. Jeśli interesuje Cię skup samochodów za gotówkę, to nie mogłeś lepiej trafić. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby z Wrocławia, Legnicy, Jeleniej Góry, Świdnicy, jak również innych miejscowości.

  Skup Aut Wrocław - Czytaj Więcej

  Komis

  Komis

  Masz problem ze sprzedażą swojego pojazdu? Brak Ci czasu, nie wiesz, od czego zacząć, a może po prostu masz ważniejsze sprawy na głowie? Skorzystaj z usług naszego wrocławskiego autokomisu, by wkrótce cieszyć się szybko sprzedanym autem! Rozreklamujemy Twój samochód i skutecznie znajdziemy nowego nabywcę. Zapraszamy do komisu samochodowego MOTOMA!

  czytaj więcej

  Pożyczki

  Pożyczki

  Jeśli jesteś właścicielem auta, bądź innego pojazdu mechanicznego i potrzebujesz gotówki, nie czekaj dłużej, tylko zgłoś się do nas! Oferujemy szybkie pożyczki pod zastaw samochodów, które udzielamy od ręki na długi, jak też krótki termin. Zapraszamy do kontaktu lub wizyty w siedzibie firmy mieszczącej się przy ulicy Pełczyńskiej 113 we Wrocławiu.

  czytaj więcej

  Wycena

  Wycena

  Zależy Ci na szybkiej sprzedaży auta? Potrzebujesz gotówki i nie chcesz tracić czasu? Zgłoś swój pojazd do wyceny w skupie aut MOTOMA we Wrocławiu. Wystarczy, że wypełnisz formularz, dokładnie opiszesz samochód, który chcesz sprzedać, a my zajmiemy się resztą. Usługa wyceny jest bezpłatna, dlatego nie obawiaj się, tylko skorzystaj z proponowanej oferty.

  czytaj więcej

  Kontakt

  Kontakt

  Prowadzimy skup aut, komis samochodowy, a także udzielamy pożyczek pod zastaw samochodów i przeprowadzamy profesjonalne wyceny pojazdów. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, to gorąco zachęcamy do kontaktu lub wizyty w siedzibie firmy MOTOMA mieszczącej się przy ulicy Pełczyńskiej 113 we Wrocławiu. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

  czytaj więcej

  Sprawdź ile warty jest Twój samochód - zapytaj o bezpłatną wycenę!

  Facebook
  Facebook
  Facebook
  Twitter
  Twitter
  Twitter