25 marca 2019

FAQ

Prowadząc komis samochodowy, dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych Klientów został obsłużony kompleksowo, profesjonalnie i rzetelnie. Zależy nam na tym, żeby odwiedzające nas osoby były świadome, na czym polega nasza usługa oraz co jesteśmy w stanie zaproponować w ramach swojej działalności. To właśnie dla nich przygotowaliśmy poniżej listę najczęściej zadawanych pytań – wraz z odpowiedziami. Mamy nadzieję, że rozwieją one wszelkie wątpliwości i zachęcą do nawiązania współpracy mieszkańców nie tylko Wrocławia, ale także Legnicy, Oleśnicy, Świdnicy, Oławy czy innych miejscowości Dolnego Śląska.

1. Jakie samochody skupujemy?

Prowadzimy skup aut osobowych, dostawczych i ciężarowych wszystkich marek. Przyjmujemy samochody bez względu na stan czy rocznik – powypadkowe, uszkodzone oraz używane. W kręgu naszego zainteresowania są również pojazdy z Wielkiej Brytanii.

2. Za jakie samochody płacimy najwięcej?

W naszym skupie największe kwoty płacimy za:
– samochody zadbane,
– samochody bezwypadkowe,
– samochody z niskim przebiegiem i dobrze wyposażone,
– samochody krajowe (zakupione w polskim salonie),
– samochody po I lub II właścicielu,
samochody z książką serwisową,
– samochody pozostawione u nas w rozliczeniu.

3. Jakie dokumenty są potrzebne do sprzedaży samochodu?

Aby był możliwy skup auta, niezbędny jest dowód rejestracyjny, karta pojazdu (jeśli została wydana) oraz ubezpieczenie OC (jeżeli jest aktualne). W przypadku samochodu nieprzerejestrowanego konieczne jest również przedstawienie umowy z poprzednim właścicielem.

4. Jak wygląda proces skupu auta?

W trakcie wizyty w naszym skupie (umożliwiamy również dojazd do osób zainteresowanych) na wstępie sprawdzamy dokumenty oraz tożsamość właściciela pojazdu. Następnie odbywa się jazda próbna, po której przeprowadzamy przegląd samochodu pod względem usterek i zużycia. Na jego podstawie dokonujemy wyceny auta. Po podjęciu decyzji o sprzedaży następuje podpisanie umowy i płatność gotówką.

5. Czy rezygnacja ze sprzedaży wiąże się z kosztami związanymi np. z wyceną bądź dojazdem do Klienta?

Nie. Klient nie ponosi żadnych kosztów związanych z wyceną czy przyjazdem pracownika naszej firmy.

Skup Aut Wrocław

Skup Aut Wrocław

Prowadzimy skup aut różnego typu. Skupujemy pojazdy osobowe, dostawcze, jak też ciężarowe, niezależnie od marki, modelu, rocznika oraz stanu technicznego. Jeśli interesuje Cię skup samochodów za gotówkę, to nie mogłeś lepiej trafić. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby z Wrocławia, Legnicy, Jeleniej Góry, Świdnicy, jak również innych miejscowości.

Skup Aut Wrocław - Czytaj Więcej

Komis

Komis

Masz problem ze sprzedażą swojego pojazdu? Brak Ci czasu, nie wiesz, od czego zacząć, a może po prostu masz ważniejsze sprawy na głowie? Skorzystaj z usług naszego wrocławskiego autokomisu, by wkrótce cieszyć się szybko sprzedanym autem! Rozreklamujemy Twój samochód i skutecznie znajdziemy nowego nabywcę. Zapraszamy do komisu samochodowego MOTOMA!

czytaj więcej

Pożyczki

Pożyczki

Jeśli jesteś właścicielem auta, bądź innego pojazdu mechanicznego i potrzebujesz gotówki, nie czekaj dłużej, tylko zgłoś się do nas! Oferujemy szybkie pożyczki pod zastaw samochodów, które udzielamy od ręki na długi, jak też krótki termin. Zapraszamy do kontaktu lub wizyty w siedzibie firmy mieszczącej się przy ulicy Pełczyńskiej 113 we Wrocławiu.

czytaj więcej

Wycena

Wycena

Zależy Ci na szybkiej sprzedaży auta? Potrzebujesz gotówki i nie chcesz tracić czasu? Zgłoś swój pojazd do wyceny w skupie aut MOTOMA we Wrocławiu. Wystarczy, że wypełnisz formularz, dokładnie opiszesz samochód, który chcesz sprzedać, a my zajmiemy się resztą. Usługa wyceny jest bezpłatna, dlatego nie obawiaj się, tylko skorzystaj z proponowanej oferty.

czytaj więcej

Kontakt

Kontakt

Prowadzimy skup aut, komis samochodowy, a także udzielamy pożyczek pod zastaw samochodów i przeprowadzamy profesjonalne wyceny pojazdów. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, to gorąco zachęcamy do kontaktu lub wizyty w siedzibie firmy MOTOMA mieszczącej się przy ulicy Pełczyńskiej 113 we Wrocławiu. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

czytaj więcej

Sprawdź ile warty jest Twój samochód - zapytaj o bezpłatną wycenę!

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter