25 lipca 2016

Autokomis Wrocław

Co zyskujesz zostawiając samochód w naszym autokomisie we Wrocławiu?

W naszej kwestii leży rozreklamowanie samochodu, a także aktywne poszukiwanie klienta w naszej bazie klientów. W efekcie szybka oraz korzystna sprzedaż pojazdu.

Za pozostawienie pojazdu w naszym komisie nie płacicie Państwo ani złotówki.

Z naszej strony możemy zapewnić:

 • miejsce w naszym autokomisie
 • dbanie o samochód, częste mycie pojazdu, odkurzanie
 • jazdy próbne z klientami
 • możliwość sprawdzenia pojazdu przed zakupem
 • ogłaszamy na portalach internetowych Państwa auto
 • brak kosztów za postój Państwa samochodu w naszym autokomisie

Motoma - skup aut auto komis Wrocław

 

Potencjalnym kupcom oferujemy:

 • sprzedaż ratalną
 • kredyty samochodowe
 • leasing
 • pozostawienie samochodu w rozliczeniu
 • rejestracje pojazdu
 • ubezpieczenie pojazdu

W razie pytań zapraszamy do siedziby autokomisu MOTOMA lub kontakt telefoniczny pod numerem 664-131-181

Skup Aut Wrocław

Skup Aut Wrocław

Prowadzimy skup aut różnego typu. Skupujemy pojazdy osobowe, dostawcze, jak też ciężarowe, niezależnie od marki, modelu, rocznika oraz stanu technicznego. Jeśli interesuje Cię skup samochodów za gotówkę, to nie mogłeś lepiej trafić. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby z Wrocławia, Legnicy, Jeleniej Góry, Świdnicy, jak również innych miejscowości.

Skup Aut Wrocław - Czytaj Więcej

Komis

Komis

Masz problem ze sprzedażą swojego pojazdu? Brak Ci czasu, nie wiesz, od czego zacząć, a może po prostu masz ważniejsze sprawy na głowie? Skorzystaj z usług naszego wrocławskiego autokomisu, by wkrótce cieszyć się szybko sprzedanym autem! Rozreklamujemy Twój samochód i skutecznie znajdziemy nowego nabywcę. Zapraszamy do komisu samochodowego MOTOMA!

czytaj więcej

Pożyczki

Pożyczki

Jeśli jesteś właścicielem auta, bądź innego pojazdu mechanicznego i potrzebujesz gotówki, nie czekaj dłużej, tylko zgłoś się do nas! Oferujemy szybkie pożyczki pod zastaw samochodów, które udzielamy od ręki na długi, jak też krótki termin. Zapraszamy do kontaktu lub wizyty w siedzibie firmy mieszczącej się przy ulicy Pełczyńskiej 113 we Wrocławiu.

czytaj więcej

Wycena

Wycena

Zależy Ci na szybkiej sprzedaży auta? Potrzebujesz gotówki i nie chcesz tracić czasu? Zgłoś swój pojazd do wyceny w skupie aut MOTOMA we Wrocławiu. Wystarczy, że wypełnisz formularz, dokładnie opiszesz samochód, który chcesz sprzedać, a my zajmiemy się resztą. Usługa wyceny jest bezpłatna, dlatego nie obawiaj się, tylko skorzystaj z proponowanej oferty.

czytaj więcej

Kontakt

Kontakt

Prowadzimy skup aut, komis samochodowy, a także udzielamy pożyczek pod zastaw samochodów i przeprowadzamy profesjonalne wyceny pojazdów. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, to gorąco zachęcamy do kontaktu lub wizyty w siedzibie firmy MOTOMA mieszczącej się przy ulicy Pełczyńskiej 113 we Wrocławiu. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

czytaj więcej

Sprawdź ile warty jest Twój samochód - zapytaj o bezpłatną wycenę!

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter